Stadion Miejski w Buku - pozostała infrastruktura

Skatepark - tor przeznaczony dla rowerzystów i wrotkarzy. Skatepark posiada dwie większe rampy ustawione z prawej i lewej strony oraz jedną mniejszą "przejazdową" ustawioną w środku kompleksu. W skład skateparku wchodzą elementy takie jak: Bank ramp, Quarter pipe, Funbox z grindboxem, Funbox z poręczą, Grindbox, Poręcz prosta.

 

Modne siłownie zewnętrzne dostępne są również na stadionie. Komplet 5 podwójnych stanowisk do ćwiczeń to: podciąganie na drabince, podciąg nóg, wyciskanie siedząc, prasa nożna, ławeczka, prostownik pleców, biegacz wolnostojący, twister - wahadło. Siłownia zewnętrzna jest doskonała do zbudowania  "rzeźby" mięśniowej własnego ciała.

Na terenie stadionu znajduje się także duży plac zabaw. Jest to miejsce spędzania wolnego czasu dla rodziców z dziećmi. W jego pobliżu umiejscowiona jest platforma street workout, na której trenuje młodzież i dorośli.   

Dla użytkowników stadionu miejskiego pozostaje górka zjazdowa, otoczona drewnianym płotem, który uniemożliwia wypadnięcie z toru, a wchodzenie na górkę umożliwiają schody. W okresie zimowym niebywała atrakcja zjazdowa, natomiast w lecie teren przygotowania przedsezonowego dla sportowców.

 

Zapraszamy do skorzystania z obiektów są one całkowicie bezpłatne. Dostępne w godzinach funkcjonowania stadionu.